HAKKIMIZDA

ATP Havacılık Ticaret A.Ş. gelişen ve hızlı değişen global ortama entegre olmuş özel uçak kullanıcılarının ihtiyaclarını karşılamak uzere 2007 yılında kurulmuştur.

Kuruluş aşamasına müteakip, mülkiyeti kendisine ait 9 yolcu kapasiteli C680 uçağı ile faaliyetlerine başlayan işletmemiz, şu anda bünyesinde bulunan 14 yolcu kapasiteli uzak mesafelere direkt uçabilen Gulfstream G 450 uçağı ile uçuş operasyonlarını sürdürmektedir.

Yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışı ile; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerine önem veren, dünya standartlarına uygun olarak faaliyetlerine devam eden işletmemiz, 2019 yılı sonunda şu an filomuzda bulunan Gulfstream G 450 uçağına ek olarak yine tüm dünyada prestij unsuru sayılan, güvenirliliğini kanıtlamış, yeni nesil Gulfstream G 500 uçağını faaliyet portfoyüne katarak sektördeki beklenti ve ihtiyaçlara bir üst segmentte hizmet vermeye devam edecektir.

ATP Havacılık Ticaret A.Ş. Ulusal ve Uluslararası kurallar ile ICAO & EASA & SHT-OPS yeterliliklerine uygun kendisine ait AOC / TR-AT-066 nolu Ticari Uçuş İşletme Ruhsatı sahibidir.